Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Ciche miejsce 2" z nową datą premiery - czeka nas oczywiście opóźnienie 0

Ciche miejsce 2 podobnie, jak kilka innych wyczekiwanych tytułów ponownie zostaje opóźnione. To już trzeci raz, kiedy horror zmienia datę premiery na późniejszą.

Po raz kolejny wytwórnia Paramount Pictures zdecydowała się przesunąć na późniejszy termin premierę horroru Ciche miejsce 2. Pierwotnie film miał trafić na ekrany kin w marcu 2020 roku, jednak z powodu nasilającej się pandemii koronawirusa i decyzji związanej z zamknięciem kin, włodarze hollywoodzkiej firmy zdecydowali się na opóźnienie. Niestety Paramount Pictures jest zmuszone do powtórzenia tego zabiegu. Nowa data premiery Cichego miejsca 2 została ustalona na 17 września 2021 roku. Miejmy nadzieję, że tym razem wszystko się uda i film wreszcie zostanie pokazany widzom na świecie.

Dalsze losy rodziny Abbottów, która po śmiertelnych wydarzeniach, jakie wydarzyły się w domu, teraz musi stawić czoła niebezpieczeństwom poza nim. Abbotowie wciąż próbują – w ciszy – przetrwać atak tajemniczych stworzeń, które atakują, reagując na dźwięk. Wkrótce Abbotowie odkryją, że nie są one jedynym śmiertelnym zagrożeniem.

Ciche miejsce 2 dołącza tym samym do takich – potencjalnych hitów – jak Nie czas umierać oraz Uncharted.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…