Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Angela Bassett komentuje decyzję Marvela dotyczącą braku wyboru nowej Czarnej Pantery 0

Fani zastanawiają się w jaki sposób Marvel Studios poradzi sobie z brakiem Chadwicka Bosemana przy okazji filmu Czarna Pantera 2. Pewne jest jedno – postać, w którą wcielał się nieżyjący aktor nie doczeka się ponownego castingu. Decyzję studia postanowiła skomentować jedna z aktorek, która wystąpiła w pierwszym filmie o afrykańskim superbohaterze.

Angela Bassett, która w widowisku Czarna Pantera zagrała postać matki tytułowego herosa, wyraziła swoją opinię na temat decyzji Marvel Studios o rezygnacji z wyboru następcy Chadwicka Bosemana do roli T’Challi.

To ogromna strata, jednak Kevin Feige, Marvel Studios oraz reżyser i scenarzysta Ryan Coogler są zdeterminowani, aby opowiedzieć tę historię najlepiej, jak się da, tak jak sobie to zaplanowali. Idziemy, więc naprzód i czekamy co wymyślą. Nasz brat trzymał tę tajemnicę naprawdę blisko swojego serca. Ale jego strata, uznanie i miłość jakimi go darzyliśmy, tym kim był i czym się z nami podzielił, tego nie da się zastąpić. Zostało to docenione, tego nie da się powtórzyć. On jest całkowicie nie do zastąpienia.

powiedziała aktorka

Z informacji, które wyciekają i są związane z filmem Czarna Pantera 2 wiemy, że postać Shuri (grana przez Letitię Wright) ma zacząć odgrywać znaczącą rolę w Kinowym Uniwersum Marvela. Spekuluje się, że to właśnie ona może zostać nową Czarną Panterą.

Premiera superprodukcji MCU została zapowiedziana na 8 lipca 2022 roku.

Źrodło: ET

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…