Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Michael Cyril Creighton powiększa obsadę odrodzonego ''Dextera'' 0

Nadal trwa kompletowanie obsady do nowego, dziewiątego sezonu serialu Dexter, który powstaje dla stacji Showtime. Najnowszym nabytkiem został Michael Cyril Creighton.

fot. Getty Images

Creighton wystąpi w aż siedmiu odcinkach nowego Dextera. Wcieli się w Freda Jr., sympatycznego właściciela sklepu Fred’s Fish & Game, który odziedziczył po swoim ojcu. Dorastał on w Iron Lake i regularnie odwiedza to miasto, które wszyscy znają i kochają.

Aktora tego kojarzyć możecie z komedii Wieczór gier, biograficznego dramatu Spotlight czy serialu Dash i Lily. W nowym sezonie Dextera wystąpi u boku Michaela C. Halla, który ponownie wcieli się w tytułowego bohatera. Oprócz nich w obsadzie znajdują się także Julia Jones, Johnny Sequoyah, Alano Miller, Jack Alcott i Clancy Brown. Marcos Siega stanie za kamerą, a stanowisko showrunnera objął Clyde Phillips.

Dziewiąta seria będzie składała się z 10 odcinków. Zdjęcia mają wystartować w Massachusetts, w przyszłym miesiącu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera nowych odcinków nastąpi jesienią tego roku.

Akcja nowych odcinków rozgrywać ma się  dziesięć lat po wydarzeniach z finału. Wtedy to Dexter Morgan zaginął w oku huraganu Laura. Nie zginął jednak, a rozpoczął nowe życie z dala od Miami, pod zmienionym imieniem i nazwiskiem.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…