Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Escape room 2'' zadebiutuje dopiero za rok 0

Sony ustanowiło nową datę premiery filmu Escape room 2. Film, którego premiera już nie raz była przekładana obecnie znajduje się w styczniowym harmonogramie 2022 roku.

fot. materiały prasowe

Pierwotnie sequel Escape roomu z 2019 roku zadebiutować miał pod koniec ubiegłego roku. Studio Sony zdecydowało jednak wycofać go z harmonogramu premier nie ustalając żadnej nowej daty. Dopiero teraz poinformowano, iż Escape room 2 zadebiutuje 7 stycznia 2022 roku.

Fabuła sequela, podobnie jak oryginalnego filmu opowiadać będzie o grupce ludzi, którzy uwięzieni zostają w tajemniczym i jak się okazuje morderczym labiryncie, powszechnie znanym jako Escape room. Przeżyć są w stanie tylko dzięki współpracy. Muszą użyć całej swojej inteligencji i sprytu, aby odnaleźć wskazówki, bo inaczej czeka na nich tylko śmierć.

W kontynuacji powrócą Taylor Russell i Logan Miller. Do obsady dołączają Isabelle Fuhrman, Indya Moore, Holland Roden, Thomas Cocquerel i Carlito Olivero. Za reżyserię ponownie odpowie Adam Robitel, a za scenariusz Bragi F. Schut i Maria Melnik.

Pierwsza część okazała się wielkim kasowym hitem, bowiem przy budżecie wynoszącym zaledwie 9 mln dolarów zarobiła grubo ponad 100 mln. Miejmy nadzieję, że nadchodząca kontynuacja nie będzie gorsza pod względem jakości i również przyciągnie tłumy.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…