Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Skomplikowane relacje matki i córki w zwiastunie nowego serialu Netflixa ''Ginny & Georgia'' 0

Netflix prezentuje nowy serial komediowy Ginny & Georgia, który skupi się na skomplikowanej relacji matki i córki, które, aby być prawdziwe dla innych, muszą najpierw odkryć prawdę o sobie.

fot. netflix

Główne bohaterki to nastoletnia Ginny i jej matka Georgia Miller. Po wielu latach ciągłych przeprowadzek, Georgia chce nareszcie osiąść na stałe w malowniczej Nowej Anglii. Rozpoczęcie nowego życia nie jest jednak łatwe, kiedy ciągle doganiają Cię tajemnice z przeszłości. Ginny niejednokrotnie okazuje się dojrzalsza od swojej trzydziestoletniej matki, której jak się okazuje wcale nie znała. Georgia pomimo nowych kłopotów nie ma zamiaru się poddać i zrobi dosłownie wszystko, aby uchronić swoją rodzinę i zapewnić jej w końcu normalne życie.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

W tytułowych rolach zobaczymy Antonię Gentry jako Ginny i Brianne Howey jak Georgię. W pozostałej obsadzie są Diesel La Torraca jako Austin, syn Georgii, Felix Mallard jako Marcus, Sara Waisglass jako Maxine, Jennifer Robertson jako Ellen, Scott Porter oraz Raymond Ablack.

Premiera serialu już 24 lutego 2021 roku na Netflix. Pierwszy sezon składa się z 10 godzinnych odcinków.

Źrodło: teenvogue, youtube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…