Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Netflix prezentuje nowy kryminalny dokument - na pierwszy ogień idzie niesławny hotel Cecil 0

Netflix prezentuje nowy dokument, który skupi się na ukazaniu tajemnic jakie kryją niektóre niesławne budynki. Pierwszy sezon przeniesie nas na miejsce zbrodni znajdujące się w hotelu Cecil w Los Angeles.

fot. netflix

Dokument za który odpowiada Joe Berlinger, autor trylogii Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty, Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego i Paradise Lost nosi tytuł Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil.

Program skupi się na roku 2013, kiedy to w tajemniczych okolicznościach zaginęła młoda studentka Elisa Lam. Można powiedzieć, że po prostu rozpłynęła się w powietrzu, brak był jakichkolwiek śladów, oprócz nagrania z windy, które ukazywało jej dziwne zachowanie. Po miesiącu od zaginięcia jej ciało znaleziono na dachu, pływające w jednym ze zbiorników z wodą. To wydarzenie otworzyło lawinę teorii spiskowych, od wiarygodnych po śmieszne, bowiem o jej śmierć posądzano nawet zjawiska nadprzyrodzone. Dokument Berlingera postara się ukazać nam prawdę o jej śmierci.

Berlinger tą nową dokumentalną serią wziął sobie za cel ukazanie nam mitologii i tajemnic jakie otaczają niesławne miejsca współczesnej przestępczości. Hotel Cecil wiele lat pracował sobie na swoją niesławną renomę. Był domem seryjnych morderców, miejscem tajemniczych zgonów, a nawet nawiedzeń.

Premiera dokumentu w serwisie Netflix już 10 lutego 2021 roku.Pierwszy sezon składa się z czterech odcinków. Jego oficjalną zapowiedź zobaczyć możecie poniżej.

Źrodło: slashfilm

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…