Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kevin Hart dołącza do obsady adaptacji gry wideo ''Borderlands'' 0

Lionsgate pracuje nad adaptacją popularnej gry wideo 'Borderlands'. Obecnie projekt ten jest jeszcze na etapie kompletowania obsady. Najnowszym nabytkiem jest aktor Kevin Hart, którego kojarzyć możecie z dwóch filmów będących nową wersją hitowego 'Jumanji'.

fot. materiały prasowe

Hart dołączył do Cate Blanchett, która jako pierwsza otrzymała angaż w nadchodzącej adaptacji. Wcieli się on w postać Rolanda, utalentowanego żołnierza, który został najemnikiem. Blanchett otrzymała rolę Lilith – syreny i złodziejki posiadającej magiczne umiejętności.

Dla Harta rola w Borderlands jest czymś nowym, bowiem do tej pory grywał on raczej pozytywne i humorystyczne postacie w komediowych produkcjach.

Oto jak jego angaż skomentował Eli Roth, reżyser nadchodzącego widowiska.

Jestem podekscytowany mogąc pracować z Kevinem. Borderlands to dla niego zupełnie inna rola i cieszymy się, że będziemy mogli zachwycić publiczność postacią Kevina, której nigdy wcześniej nie widzieli. Będzie niesamowitym Rolandem.

Scenariusz do filmu pisze Craig Mazin. Produkcją zajmą się Avi Arad, Ari Arad i Erik Feig. Data premiery Borderlands nie została jeszcze ustalona.

Co sądzicie o tym angażu?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…