Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Wcielenie'' Jamesa Wana otrzymało datę kinowej premiery 0

Film Wcielenie Jamesa Wana to jedna z licznych ofiar panującej pandemii. Jego premiera pierwotnie zaplanowana na sierpień ubiegłego roku, została całkowicie usunięta z harmonogramu i dopiero teraz Warner Bros. Pictures i New Line Cinema postanowiły na nowo umieścić tą produkcję w swoim kalendarzu.

fot. materiały prasowe

O nowej dacie premiery w swoich mediach społecznościowych poinformował sam Wan. Wcielenie trafi do kin 10 września 2021 roku. Film, o czym już wcześniej informowaliśmy otrzymał kategorię R za brutalną przemoc, makabryczne obrazy i wulgarny język.

Wraz z przejmującym wpisem, w którym reżyser wyraża swoje wielkie podekscytowanie tym filmem, który według niego jest oryginalny, przełomowy i inny niż jego dotychczasowe filmy, ale dalej w tym duchu, w sieci zadebiutowała także grafika promująca horror.

Poniżej wpis Wana opublikowany na Instagramie.

Fabuła Wcielenia w dalszym ciągu utrzymywana jest w ścisłej tajemnicy. W obsadzie znajdują się Annabelle Wallis znana z filmu Mumia czy AnnabelleJake AbelGeorge YoungMaddie HassonMichole Briana WhiteMcKenna Grace i Jacqueline McKenzie.

Miejmy nadzieję, że już niedługo doczekamy się pierwszej zapowiedzi tego najnowszego filmu uznanego malezyjskiego reżysera.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…