Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Mortal Kombat" - zwiastun widowiska na podstawie gry wideo 2

W dniu dzisiejszym Warner Bros. Pictures zaprezentowało oficjalny zwiastun superprodukcji na podstawie gry wideo – Mortal Kombat.

Na razie nowa filmowa odsłona Mortal Kombat nie ma zbyt dobrego przyjęcia przez informacje o wprowadzeniu do uniwersum postaci, której nie było w grach. Zwłaszcza że historia i motywacja Cole’a (Lewis Tan) wydają się tak podobne do Johnny’ego Cage’a. Poza tym, adaptacja reżysera Simona McQuoida prawdopodobnie będzie bardzo wierna mitologii gry i już zostało potwierdzone, że zobaczymy kilka ofiar śmiertelnych.

W Mortal Kombat wojownik MMA Cole Young, przyzwyczajony do bicia się za pieniądze, nie jest świadomy swojego dziedzictwa ani tego, dlaczego cesarz Outworld Shang Tsung wysłał swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero (kriomantę), by wytropił Cole’a. Obawiając się o bezpieczeństwo swojej rodziny, Cole wyrusza na poszukiwanie Sonyi Blade, dzięki pomocy Jaxa, majora sił specjalnych, który nosi tego samego dziwnego smoka, z którym urodził się Cole. Wkrótce trafia do świątyni Lorda Raidena, Starszego Boga i obrońcy Ziemi, który zapewnia sanktuarium tym, którzy noszą znak. Tutaj Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem, Kung Lao i nieuczciwym najemnikiem Kano, przygotowując się do walki o wszechświat z największymi mistrzami Ziemi przeciwko wrogom z Outworld. Ale czy Cole zostanie wystarczająco mocno popchnięty, aby odblokować swoje arkana – ogromną moc z jego duszy – na czas, aby uratować nie tylko swoją rodzinę, ale także raz na zawsze powstrzymać Outworld?

Mortal Kombat ukaże się jednocześnie w kinach i na HBO Max 12 kwietnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

dragoon1984

…no i, jakby ktoś nie zauważył, powodujący dreszcze ukłon do widzów, w postaci motywu muzycznego … :)

Redox

Jest bardzo dobrze – oprawa wizualna, walki, klimat – wszystko jest na miejscu. No i oczywiście fatality, ale to must-have tej serii.

Khaosth

Jak po zdjęciach promocyjnych wietrzyłem tandetę, tak teraz jaram się jak po Skorpionim fatality! :D

Proszę czekać…