Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zagrał Aladyna, teraz może wcielić się w Ezrę Bridgera w serialu "Ahsoka" 0

Już od jakiegoś czasu słyszymy plotkę o Ezrze Bridgerze, który miałby pojawić się w nowym serialu Walta Disneya, która opowie nam o Ahsoce Tano.

Pierwotnie donoszono, że Lucasfilm zaplanował animowaną kontynuację serii Star Wars: Rebelianci, z której dowiedzielibyśmy się, co ostatecznie stało się z Ezrą Bridgerem i Wielkim Admirałem Thrawnem. Druga seria Mandaloriana dała jednak potężne podwaliny pod aktorską wersję tej historii. Swoje zrobiło też na pewno świetne przyjęcie przez fanów postaci Ahsoki Tano.

Nie mniej, nie więcej oznacza to tylko tyle, że teraz Walt Disney i LucasFilm muszą znaleźć odpowiedniego aktora do roli Ezry Bridgera oraz Admirała Thrawna. Według wiarygodnych ludzi z Kessel Run Transmissions, gwiazda Aladyna, czyli Mena Massoud, jest obecnie faworytem w roli tego pierwszego.

Na pewno angaż w tak głośnej produkcji byłby dla tego aktora czymś sporym, tym bardziej, że jeszcze kilka miesięcy temu narzekał, iż pomimo głównej roli w widowisku Disneya, nie otrzymał żadnej ciekawej oferty.

A Wy co myślicie o tej kandydaturze? Czy Mena Massoud to dobry wybór, jeśli chodzi o Ezrę?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…