Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Interesujący plakat ''Armii umarłych'' Zacka Snydera. Zwiastun nadejdzie w czwartek 0

Z pewnością wielu z Was z niecierpliwością oczekuje na tegoroczny film Zacka Snydera Armia umarłych. Najnowsze dzieło reżysera Ligi Sprawiedliwości powstaje dla platformy Netflix. Dzisiaj mamy dla Was bardzo interesujący i wymowny plakat oraz informację o tym, kiedy pojawi się pierwsza zapowiedź.

fot. materiały prasowe

Wczoraj Zack Snyder na swoim koncie na Twitterze opublikował wpis, który zelektryzował jego fanów. Zawiera on plakat zdradzający datę premiery filmu na Netflixie, ale to nie wszystko. Snyder ujawnił także, iż już w ten czwartek doczekamy się pierwszego zwiastuna.

Nowe dzieło uznanego filmowca skupi się na grupie najemników, którzy mają za zadanie dostać się do splądrowanego przez parę lat inwazji zombie Las Vegas, które otoczone zostało masywnym murem, w celu powstrzymania tej plagi. Wynajął ich ocalały właściciel jednego z kasyn, który pragnie odzyskać swoje pieniądze.

Nie jest to pierwsze zetknięcie się Snydera z tematem zombie. W 2004 roku nakręcił udany remake kultowego filmu Świt żywych trupów George'a A. Romero. Produkcja ta otworzyła mu drzwi do hollywoodzkiej kariery.

Premiera Armii umarłych już 21 maja 2021 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…