Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Jennifer Lawrence została nową Niewidzialną Kobietą Marvela? 0

Jennifer Lawrence, czyli aktorka doskonale znana wszystkim fanom komisowych ekranizacji Marvela z roli Mystique, już niedługo może zostać nową gwiazdą Kinowego Uniwersum Marvela. O co chodzi?

Według najnowszych plotek, których autorem jest australijski Daily Telegraph, laureatka dwóch Oscarów, Jennifer Lawrence dołączyła do obsady aktorskiej przygotowywanej przez Marvel Studios, nowej wersji "Fantastycznej Czwórki". Nie podano informacji w kogo hollywoodzka gwiazda miałaby się wcielić, ale możemy bezpiecznie założyć, że nie chodzi o The Thing.

Tym samym należy zadać sobie proste pytanie – czy Jennifer Lawrence to nowa Sue Storm, znana także, jako Niewidzialna Kobieta?

Oczywiście źródło nie należy do najsolidniejszych, ale nie oznacza to wcale, że ta informacja musi okazać się kłamstwem. Aktualnie reżyser "Fantastycznej Czwórki", czyli Jon Watts pracuje na planie zdjęciowym Spider-Mana 3 i raczej wątpliwe, aby wszedł na plan kolejnego projektu z marszu. W ciągu kolejnych tygodni powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat przyszłości "Fantastycznej Czwórki".

A Wy jak oceniacie pomysł obsadzenia Jennifer Lawrence w roli Niewidzialnej Kobiety?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…