Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

J.J. Abrams opracuje dla HBO Max psychologiczny thriller 0

Oferta HBO Max powiększa się coraz bardziej. Do nowego projektu powstającego dla tej platformy dołączył człowiek o wielu talentach J.J. Abrams. Zajmie się on napisaniem scenariusza i wyprodukowaniem psychologicznego thrillera zatytułowanego Subject to Change.

fot. materiały prasowe

Fabuła podążać ma za zdesperowanym studentem college’u, który w akcie bezsilności zapisuje się na badania kliniczne. Te rozpoczynają jego dziką, wstrząsająca i zaginającą umysł i rzeczywistość przygodę.

Stanowisko showrunnera objęła Jennifer Yale. Abrams napisze scenariusz i wyprodukuje serial za pośrednictwem swojego studia Bad Robot.

To kręty, prowokujący do myślenia thrillera, w którym prawie wszystko jest możliwe.

tak określiła projekt Jennifer Yale

J.J. Abrams to utalentowany scenarzysta, reżyser i producent, który na swoim koncie ma m.in. bijący swego czasu rekordy oglądalności serial Lost: Zagubieni, dwie części z serii Gwiezdnych wojen – epizod VII i IX czy dobrze oceniany film Star Trek. Odpowiada on za produkcję takich hitowych seriali jak Westworld, Castle Rock czy Kraina Lovecrafta. Miejmy nadzieję, że jego najnowsze dzieło dla HBO Max również osiągnie oczekiwany sukces.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…