Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ewan McGregor rozpoczyna przygotowania do "Obi-Wan Kenobi" 0

Jeszcze w tym roku mają wystartować zdjęcia do serialu, którego głównym bohaterem będzie Obi-Wan Kenobi. Z tego też powodu odtwórca głównej roli, czyli Ewan McGregor, rozpoczął przygotowania, aby być w jak najlepszej formie w momencie wejścia na plan zdjęciowy.

Jeśli wierzyć słowom aktora to kamery zaczną pracować na planie zdjęciowym podczas tegorocznej wiosny. Produkcja ma się odbywać głównie w Los Angeles, co oczywiście nie jest żadnym wielkim zaskoczeniem. Również w tym mieście Walt Disney realizuje serię Mandalorian. Obie te produkcje mają być tworzone przy pomocy technologii Stagecraft.

Niewiele wiadomo na temat fabuły serialu, ale zgodnie z oczekiwaniami jego akcja będzie rozgrywała się pomiędzy wydarzeniami z filmów Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów i Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja. Hayden Christensen wcieli się ponownie w rolę Anakina Skywalkera/Dartha Vadera.

Ewan McGregor zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak buduje formę przed wejściem na plan. W końcu Obi-Wan Kenobi musi być przygotowany perfekcyjnie, aby stanąć w szranki z Darthem Vaderem.

Na razie dokładna data premiery serialu nie jest znana.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

john6

Mandalorian ustawił poprzeczkę, widz zobaczył że można stworzyć ciekawą historię, mimo że uważałem iż już sporo widziałem. Niech nas zaskoczą, byle bez przesady

Bercik022

Będzie siłka master kontra astma team :p

Proszę czekać…