Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiera "Ferajny z Baker Street" już 26 marca na Netflix - zobaczcie zapowiedź 0

Platforma Netflix zaprezentowała zapowiedź produkcji, która będzie wariacją na temat przygód Sherlocka Holmesa i doktora Watsona. Seria zatytułowana Ferajna z Baker Street będzie młodzieżowym dramatem z elementami fantasy.

Akcja serialu toczy się w wiktoriańskim Londynie, gdzie grupa niepokornych nastolatków z ulic miasta zostaje zaangażowana w rozwiązywanie zbrodni dla nikczemnego doktora Watsona i jego tajemniczego partnera biznesowego, nieuchwytnego Sherlocka Holmesa. Kiedy zbrodnie przybierają paranormalny obrót i pojawia się złowroga, mroczna siła, to właśnie członkowie tej ferajny będą musieli połączyć siły, by ocalić nie tylko Londyn, ale i cały świat.

W serialu wystąpią: Thaddea Graham jako Bea; Darci Shaw jako Jessie; Jojo Macari jako Billy; Mckell David jako Spike i Harrison Osterfield jako Leopold; Henry Lloyd-Hughes jako Sherlock Holmes oraz Royce Pierreson jako John Watson i Clarke Peters jako The Linen Man.

Za scenariusz i produkcję wykonawczą serialu odpowiada Tom Bidwell. Na liście producentów wykonawczych znaleźli się też reprezentujący wytwórnię Drama Republic Jude Liknaitzky oraz Greg Brenman. Producentką serialu jest Rebecca Hodgson, a funkcję głównego reżysera pełni Johnny Allan. Reżyserują również Joss Agnew i Weronika Tofilska.

Premiera Ferajny z Baker Street już 26 marca na Netflix.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…