Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun "Mortal Kombat" bije rekord oglądalności 1

Nie jest tajemnicą, że zwiastun nowej filmowej wersji Mortal Kombat był wyczekiwany przez fanów na całym świecie. Jego popularność może wydać się jednak bardzo zaskakująca, ponieważ padł rekord!

fot. materiał prasowe

Deadline donosi, że przesiąknięty brutalnością i krwią zwiastun widowiska na podstawie kultowej gry wideo, uzyskał 116 milionów wyświetleń w ciągu pierwszego tygodnia wyprzedzając tym samym zapowiedzi takich głośnych tytułów, jak Deadpool 2 czy Logan: Wolverine. Oznacza to nie mniej, nie więcej, że trailer do Mortal Kombat stał się rekordzistą, jeśli chodzi o wyświetlenia dla zwiastuna oznaczonego kolorem czerwonym (są one przeznaczone tylko i wyłącznie do oglądania przez widzów dorosłych).

Jeśli chodzi o samą ocenę zapowiedzi, to spotkała się ona z ciepłym przyjęciem. 98% ocen jest neutralnych bądź pozytywnych. Na ten moment wygląda to tak, że New Line Cinema oraz Warner Bros. Pictures mają w swoich rękach potencjalny hit. Warto jednak pamiętać, że dobre przyjęcie zwiastuna nie oznacza jeszcze całkowitego zwycięstwa.

Oficjalne konto Mortal Kombat na Twitterze potwierdziło osiągnięcie i podziękowało fanom, udostępniając ten film z reakcjami.

Mortal Kombat ma wyznaczoną datę premiery na 16 kwietnia 2021 roku.

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie widzieliście zwiastuna, to możecie go szybko nadrobić poniżej:

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Spiff

No i pięknie! Po zwiastunie jestem strasznie podjarany, szykuje się mocne kino. Czas najwyższy, ileż musieliśmy czekać na MK :-)
MK 1, 2 i serial Conquest i ten Youtubowy już na pamięć znam.

Bercik022 Spiff

@Spiff ten Youtubowy miał genialną walkę botów :)

89Keradius

"Deadline donosi, że przesiąknięty brutalnością i krwią zwiastun widowiska na podstawie kultowej gry wideo, uzyskał 116 milionów wyświetleń w ciągu pierwszego tygodnia wyprzedzając tym samym zapowiedzi takich głośnych tytułów, jak Deadpool 2 czy Logan: Wolverine."

Jak to mawiał pewien klasyk z filmwebu" "MCU zaorane" xD

Movieman 89Keradius

@89Keradius jak Deadpool 3 naprawdę powstanie z R-ką, to czuję, że może paść kolejny rekord :D

Proszę czekać…