Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kevin Feige mówi o "Daredevilu" i innych skasowanych serialach Marvela 0

Marvel Studios eksploruje swoje uniwersum do granic możliwości. Obecnie MCU to nie tylko kinowe superprodukcje, ale także seriale z bohaterami, którzy do tej pory szaleli na wielkim ekranie.

fot. materiał prasowe

Zanim Marvel Studios zdecydował się na realizację seriali należących do Marvel Cinematic Universe, inne podmioty zajęły się tworzeniem tego typu kontentu. Jako przykłady można podać produkcje platformy Netflix – Jessica Jones, Luke Cage, The Punisher i Daredevil, a także serie ABC Agenci T.A.R.C.Z.Y. oraz Agentka Carter.

Niedawno, podczas wirtualnej konferencji prasowej Disney+ na TCA, Kevin Feige był pytany o przyszłość wcześniejszych seriali Marvela i istnieje możliwości dotyczącej tego, że mogą stać się częścią MCU. Szef Marvela udzielił interesującej odpowiedzi:

Prawdopodobnie moglibyśmy to zrobić, myślę, że wiele z tych rzeczy do nas wróci. W sieci ciągle krążą plotki o zmianach, czasami to prawda, czasami nie, ale nie jestem do końca pewien niektórych umów, ale być może któregoś dnia tak się stanie.

Z pewnością jest możliwość, aby połączyć w jakiś sposób oba te światy – telewizję i kino. Warto, jako przykład podać chociażby serial Agenci T.A.R.C.Z.Y., który łączy się z Kinowym Uniwersum Marvela poprzez postać Agenta Coulsona, granego przez Clarka Gregga.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…