Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Zobacz filmy na platformie Nowe Horyzonty VOD! 0

Rozsiądź się wygodnie, wybierz filmy i zacznij weekend z Nowymi Horyzontami VOD. Już teraz oferujemy ponad 200 różnych tytułów, w tym kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych propozycji dla młodego widza. Wszystkie filmy zostały pogrupowane w kilku sekcjach tematycznych (m.in. "Portrety kobiet w ogniu", „Mistrzynie, mistrzowie” czy „Niehollywoodzkie Oscary”).

Na dobry początek polecamy najświeższe tytuły z sekcji „Nowości” – m.in. Metamorfozę ptaków Catariny Vasconcelos – laureata ostatniej edycji Festiwalu Nowe Horyzonty, Dau. Natasza Ilyi Khrzhanovskiego i Jekateriny Oertel, Nasz czas Carlosa Reygadasa czy Matthias i Maxime Xaviera Dolana.

Dziś o godz. 18:30 organizatorzy zapraszają także na transmisję live spotkania z zespołem Stowarzyszenia Nowe Horyzonty (na facebookowych profilach Nowych Horyzontów i Kina Dzieci), podczas którego opowiedzą o ofercie i mechanizmie funkcjonowania NH VOD.

Filmy dobrze wybrane

Tytuły dostępne w ofercie NH VOD zostały wybrane przez doświadczone kuratorki i kuratorów, którzy od lat przygotowują program wydarzeń Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, selekcjonując filmy z najważniejszych festiwali na świecie. Także tytuły sygnowane przez Kino Dzieci to selekcja najlepszych filmów dla młodego widza, które były prezentowane i nagradzane na światowych festiwalach, m.in. na Berlinale czy Cinekid.

Przyszłość

Oferta NH VOD będzie się stale powiększać. Nowe tytuły pojawią się w katalogu już 12 marca. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…