"Eternals" to duże ryzyko dla Marvela, zdradza reżyserka filmu Chloé Zhao 0

Chloé Zhao uważa, że ​​Marvel podjął ogromne ryzyko z nadchodzącą produkcją o superbohaterach zatytułowaną Eternals.

Nadchodzący film MCU ma wprowadzić nowy zestaw postaci z komiksów. Reżyserka Nomadland Chloé Zhao została zatrudniona do kierowania projektem. W niedawnym wywiadzie Zhao wyjaśniła, jakie duże ryzyko podjęło Marvel Studios z Eternals, pozwalając jej kręcić sceny akcji w plenerach zamiast przed zielonym ekranem, jak to zwykle bywa.

Myślę że Marvel podjął duże ryzyko. Myślę, że cię zaskoczą. Mam taką nadzieję … Wydaje mi się, że Marvel naprawdę zaryzykował, ponieważ wiedzieliśmy, że chcemy kręcić w plenerze, ponieważ fotografowanie obiektywami szerokokątnymi w różnych lokacjach wpłynie na to jak robisz efekty wizualne oraz jak wykonujesz całą akcję. Jest wiele rzeczy, które będą wyglądać inaczej. Kręciliśmy głównie w plenerze, ale uwielbiam być na scenie i uczyć się technologii, ponieważ dorastałam przy mandze. Zawsze wyobrażałam sobie, że chcę zostać twórczynią mangi i uwielbiałam wyobrażać sobie rzeczy, które nie istnieją.

wyjawiła Chloé Zhao

Odniesienie Zhao do komiksów mangi jest interesujące, ponieważ mają one bardzo odmienny styl od tradycyjnych komiksów zachodnich. W poprzednim wywiadzie Chloé Zhao wymieniła Zjawę jako kolejne główne źródło inspiracji dla Eternals, jeśli chodzi o kręcenie scen akcji w plenerze. Ciekawie będzie zobaczyć, jak reżyserka jest w stanie połączyć tak różne estetyki, opowiadając nową historię w formule MCU. Na razie fani z niecierpliwością czekają na wydanie Eternals, które zostało już mocno opóźnione.

W obsadzie filmu pojawią się m.in. Gemma Chan jako Sersi, Richard Madden jako Ikaris, Kumail Nanjiani jako Kingo, Lauren Ridloff jako Makkari, Brian Tyree Henry jako Phastos, Salma Hayek jako Ajak, Lia McHugh jako Sprite, Don Lee jako Gilgamesh, Angelina Jolie jako Thena, Barry Keoghan jako Druig oraz Kit Harington jako Dane Whitman/Black Knight.

Premiera planowana jest na 5 listopada 2021 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…