Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Tasha Huo da nowe życie Czerwonej Sonji 0

Jak donoszą zagraniczne media trwają prace nad filmem o przygodach komiksowej bohaterki Czerwonej Sonji. W komiksach Marvela po raz pierwszy pojawiła się w latach 70 XX wieku. Często towarzyszyła Conanowi Barbarzyńcy, ale miała także zeszyty o swoich solowych przygodach.

fot. materiały prasowe

Ostatnim głośnym filmem, w którym wystąpiła ta postać była produkcja z 1985 roku. Nic więc dziwnego, iż postanowiono na nowo przybliżyć widzom tą bohaterkę. Scenariusz do nowego filmu o przygodach Czerwonej Sonji napisze Tasha Huo. Obecnie pracuje ona dla platformy Netflix. Jest showrunnerką i producentką wykonawczą animowanego serialu Tomb Raider.

Za kamerą stanie Joey Soloway. Oto co powiedział o swojej dotychczasowej pracy nad tym projektem:

Kochałem Czerwoną Sonję od zawsze i czuję się zaszczycony, mogąc pomóc w opracowaniu tej historii i rozpoczęciu filmowej podróży. Czerwona Sonja jest starożytną bohaterką z epickim powołaniem i przeniesienie na ekran tej bohaterki jest dla mnie jako filmowca spełnieniem marzeń. Nie mogę doczekać się współpracy z Tashą nad tym projektem.

W najbliższym czasie rozpocząć mają się castingi do filmu, także niedługo powinniśmy poznać aktorkę, która wcieli się w tą wojowniczą bohaterkę.

A Wy kogo widzielibyście w tej roli?

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…