Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Terminator powróci! Netflix pracuje nad animowanym projektem rozszerzającym świat wykreowany przez Camerona 0

Wszystko wskazuje na to, iż świat jaki poznaliśmy w kinowej serii Terminator zostanie poszerzony o nową produkcję. Netflix podjął współpracę z współscenarzystą filmu Batman w reżyserii Matta Reevesa. Mattson Tomlin napisze scenariusz do animowanego serialu o przygodach elektronicznego przybysza z przyszłości.

fot. materiały prasowe

Projekt ma być serią anime, która nie zrestartuje historię zapoczątkowaną przez Jamesa Camerona, a rozszerzy ją o nowe wątki i postacie.

Każdy kto zna mój pisarski warsztat, wie że uwielbiam podejmowanie wyzwań. Jestem zaszczycony, że Netflix i Skydance dały mi możliwość podejścia do Terminatora w nowy sposób, taki który łamie konwencje, podważa oczekiwania i wykazuje odwagę.

powiedział Tomlin w swoim oświadczeniu

Terminator to jedna z najbardziej kultowych historii science fiction jakie kiedykolwiek powstały. Z czasem stała się coraz bardziej istotna dla naszego świata. Nowy serial animowany będzie eksplorował wszechświat w sposób, jaki nigdy wcześniej nie robiono. Już niedługo fani zobaczą ten niesamowity rozdział w epickiej bitwie między maszynami a ludźmi.

dodał John Derderian, wiceprezes Netflix ds. anime

Powstający dla Netflixa serial jest pierwszym animowanym projektem należącym do tejże franczyzy, na którą składa się sześć kinowych filmów i jeden aktorski serial.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…