Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Amber Heard NIE ZOSTAŁA zwolniona z "Aquamana 2" 0

W weekend media obiegła informacja, jakoby Amber Heard została zwolniona lub zastąpiona przez inną aktorkę w roli Mery, jednej z głównych bohaterek filmu o Aquamanie. Doniesienia zostały zdementowane.

fot. materiał prasowe

Plotki, które pojawiły się w weekend dotyczyły zwolnienia lub zastąpienia Amber Heard w roli Mery, w nadchodzącym sequelu Aquamana. Wszystko z powodu sądownej wojny, którą aktorka toczy z Johnnym Deppem. Informacja o jej zwolnieniu szybko zyskała na popularności i wielu fanów uwierzyło, że Warner Bros. Pictures zdecydowało się na takie posunięcie.

W ubiegłym roku Amber Heard potwierdziła podpisanie kontraktu z wytwórnią na występ w kontynuacji Aquamana, jednak od tamtego czasu wyszło na jaw wiele niezbyt przychylnych kwestii związanych ze sprawą przeciwko Deppowi. Okazało się, że to nie ona jest ofiarą całego tego zajścia. Warto zaznaczyć, że cała sytuacja oraz jej oskarżenia spawiły, że Depp stracił pracę przy okazji Fantastycznych zwierzętach 3. Teraz wielu uważa, że podobny los powinien spotkać Heard.

Niezależnie od tego, ostatnia plotka wydaje się być niczym innym jak pobożnym życzeniem niektórych ludzi. Ryan Parker z The Hollywood Reporter zdementował owe informacje:

Warto odnotować, iż petycja o usunięcie Heard z Aquamana 2 ma teraz około 2 milionów podpisów i jeśli szefowie studia uwierzą, że mają więcej do stracenia niż zyskania zachowując ją na pokładzie, mogliby zdecydować się na podjęcie odpowiednich kroków.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…