Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Scenarzysta ''Kodu nieśmiertelności'' pracuje nad nowym filmem science fiction 0

Ben Ripley, twórca scenariusza doskonałego Kodu nieśmiertelności z 2011 roku rozpoczął współpracę z platformą Netflix. Jak donoszą zagraniczne media po 4 latach od swojego ostatniego filmu Linia życia powraca on do gatunku science fiction.

fot. materiały prasowe

Ripley napisze scenariusz do filmu noszącego tytuł Parallel. Jak na razie tyle tylko wiadomo o jego fabule. Opowiadać ma o zuchwałym napadzie, a jego akcja rozgrywać będzie się w kilku równoległych wszechświatach. Dwójka głównych bohaterów – kobieta i mężczyzna zajmują się handlem przestępstwami. Nagle jednak dowiadują się, że ich szefowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, a przy okazji i im. Aby oszukać swoje przeznaczenie, podróżują przez różne rzeczywistości, aby odnaleźć taki wszechświat, w którym będą mogli przetrwać i być razem.

Produkcją Parallel zajmie się Dan Lin i Jonathan Eirich za pośrednictwem Rideback. Jak na razie nie wiadomo jeszcze kto wystąpi w tejże produkcji.

Ben Ripley odpowiada także za trzecią i czwartą część horroru science fiction Gatunek oraz za dramat Chór. Jednak najlepszym do tej pory jego dziełem jest Kod nieśmiertelności z Jake Gyllenhaalem. Miejmy nadzieję, że Parallel okaże się równie dobrym kinem science fiction.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…