Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ray Fisher nie daje za wygraną i ponownie konfrontuje się z Warner Bros. Pictures 0

Ray Fisher nie daje za wygraną i cały czas wchodzi w publiczny konflikt z Warner Bros. Pictures. Aktor twierdzi, że prezes DC Films, Walter Hamada próbował ingerować w śledztwo dotyczące Ligi Sprawiedliwości.

fot. materiał prasowe

W miniony weekend Ray Fisher po raz kolejny oskarżył prezydenta DC Films, Waltera Hamadę o próbę ingerencji w zewnętrzne dochodzenie w sprawie zarzutów o wykroczenia na planie Ligi Sprawiedliwości, filmu z 2017 roku. Warner Bros. Pictures szybko wydało oświadczenie obalające oskarżenia aktora.

Czy pamiętacie czasy, gdy Walter Hamada i Warner Bros. Pictures próbowali zniszczyć wiarygodność czarnego mężczyzny i publicznie delegitymizować bardzo poważne śledztwo swoimi kłamstwami w prasie? Ale hej, czarny Superman!

Odpowiedź wytwórni brzmiała następujaco:

Jak oświadczyliśmy wcześniej, przeprowadzono szeroko zakrojone i gruntowne dochodzenie zewnętrzne. Nasi dyrektorzy, w tym Walter Hamada, w pełni współpracowali, nie znaleziono żadnych dowodów na jakąkolwiek ingerencję, a Warner Bros. nie kłamał w prasie. Nadszedł czas przestać mówić inaczej i produktywnie iść naprzód.

Co ciekawe oprócz Warner Bros. Pictures swoje oświadczenie wydała również śledcza i była sędzia federalny Katherine B. Forrest, która przewodziła całemu dochodzeniu:

Jestem rozczarowana ciągłymi publicznymi oświadczeniami sugerującymi, że Walter Hamada w jakikolwiek sposób ingerował w śledztwo dotyczące "Ligi Sprawiedliwości". Nie zrobił tego. Przesłuchiwałam go obszernie przy wielu okazjach i specjalnie przesłuchałem go w sprawie jego bardzo ograniczonych kontaktów z panem Fisherem. Uznałam pana Hamadę za wiarygodnego. Doszłam do wniosku, że nie zrobił nic, co utrudniłoby lub przeszkodziłoby w dochodzeniu. Wręcz przeciwnie, informacje, które dostarczył, były przydatne i przyspieszyły całą sprawę.

Oczywiście również te oświadczenia zostały skomentowane przez Fishera:

Walter Hamada PRÓBOWAŁ ingerować w śledztwo JL. Nie udało mu się tego zrobić, ponieważ mu na to nie pozwoliłem. Skłonienie śledczego do złożenia oświadczenia, w którym twierdzi, że nie było żadnej ingerencji, jest celowo mylące i desperackie.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

W przypadku Raya Fishera wychodzi, że tylko winny się tłumaczy :P. Po co adwokaci, po co śledztwa, skoro ja tak mówię to tak jest i już, dał by już spokój i ruszył dalej.

Proszę czekać…