Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Godzilla vs. Kong" - w tym starciu nie będzie remisu, obiecuje reżyser 1

Godzilla vs. Kong, czyli jedno z najważniejszych widowisk tego roku już niebawem zadebiutuje na ekranach kin oraz w HBO Max. Reżyser superprodukcji, Adam Wingard zapowiada epickie starcie pomiędzy tytułowymi stworami i obiecuje, że żadnego remisu nie będzie.

fot. materiał prasowe

Adam Wingard udzielił wywiadu na IGN Fan Fest w trakcie, którego stwierdził, że w przypadku jego filmu o King Kongu oraz Godzilli, fani nie powinni spodziewać się walki zakończonej remisem.

Kiedy wracam myślami do oryginalnego filmu "King Kong kontra Godzilla", pamiętam, jak rozmawiałem z przyjaciółmi o tym filmie, gdy byłem dzieckiem, i wciąż debatowaliśmy, kto wygrał w walce, Godzilla czy King Kong? Ten film tak naprawdę nie wyłaniał zwycięzcy. To był remis, to było mętne, nie było wygranego. Ja chciałem, żeby wyglądało to na prawdziwy pojedynek. Chciałem, żeby nie było więcej kłótni na placu zabaw. To jest decydujące. Nie musisz już o tym debatować. Oglądasz ten film. To Godzilla, to King Kong. Walczą ze sobą, jeden wygrywa i to wszystko.

mówił filmowiec

Dodatkowo Wingard podkreślił, jak ważne było dla niego przedstawienie zarówno Godzilli, jak i Konga jako "ostatecznych" wersji kultowych postaci.

Premiera widowiska 26 marca.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…