Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Już wiosną wystartują zdjęcia do serialu HBO Max o Zielonej Latarnii 0

Zielona Latarnia dostaje nową szansę. Jak wiadomo HBO Max zamówiło dziesięcioodcinkowy serial poświęcony temu znanemu z komiksów DC superbohaterowi. Produkcji tej być może doczekamy się prędzej niż później, bowiem zdjęcia do niej rozpocząć mają się już tej wiosny.

fot. materiały prasowe

Według najnowszego raportu Film&Television Industry Alliance ekipa na plan serialu Green Lantern wejść ma już 12 kwietnia 2021 roku. Zdjęcia w dużej mierze powstaną w Los Angeles.

Scenariusz do serialu pisze Seth Grahame-Smith i Marc Guggenheim. Ten ostatni pracował przy filmie Green Lantern, w którym w głównego bohatera wcielił się Ryan Reynolds. Produkcja ta okazała się jednak wielką finansową klapą, która przy budżecie 200 mln dolarów na całym świecie zarobiła jedyne 220 mln. Miejmy nadzieję, że serialowa produkcja okaże się o niebo lepsza.

Serial opierać będzie się na postaci stworzonej przez Alana Scotta i Martina Nodella. Ujrzymy przygody kilku postaci, które posiadły tajemniczy pierścień dający władzę stania się superbohaterem zwanym Zielona Latarnia. Będą to m.in. Guy Gardner, Jessica Cruz, Simon Baz i Alan Scott. Ze złoczyńców ujrzymy Sinestro. Pojawi się także Kilowog, będący członkiem Green Lantern Corps. Akcja serialu czasowo obejmować ma kilka dekad.

Patrząc na zbliżający się czas rozpoczęcia zdjęć to już niedługo z pewnością poznamy pierwszych członków obsady serialu HBO Max.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…