Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Z Westeros na Tatooine - aktorka z "Gry o tron" w obsadzie serialu "Star Wars" 0

Indira Varma, aktorka znana z takich seriali jak Gra o tron, Rzym czy For Life, dołączyła do obsady aktorskiej nowej serii Walta Disneya i Lucasfilm osadzonej w uniwersum "Gwiezdnych wojen".

fot. materiał prasowe

Indira Varma zagra u boku Ewana McGregora i Haydena Christensena w serialu, którego głównym bohaterem będzie Obi-Wan Kenobi. Szczegóły dotyczące postaci, w którą wcieli się brytyjska aktorka pochodzenia hinduskiego nie zostały ujawnione. Jak doskonale wiecie w rolę tytułową ponownie wcieli się wspomniany wcześniej McGregor, z kolei Christensen zagra Dartha Vadera.

Akcja serialu będzie rozgrywała się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmów Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów oraz Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja.

W ubiegłym miesiącu potwierdzono, że reżyserią serii zajmie się Deborah Chow, która miała okazję pracować przy pierwszym serialu Disneya osadzonym w tym uniwersum, czyli Mandalorianie. Reżyserka nakręciła dwa odcinki. Warto odnotować, że w trakcie kręcenia Obi-Wana Kenobiego używana będzie ta sama technologia, co przy serialu Jona Favreau. StageCraft pozwala wyświetlać tła SFX na ekranach o ultra-wysokiej rozdzielczości, które znajdują się za za aktorami.

Obi-Wan Kenobi będzie 6-odcikowym miniserialem. Jego premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie w 2022 roku na platformie streamingowej Disney+.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…