Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Godzilla vs Kong" - wielki spoiler ujawniony! 1

W tym miesiącu w kinach oraz HBO Max wielka premiera widowiska Godzilla vs Kong. Na kilka tygodni przed premierą do sieci wyciekł ogromny spoiler.

fot. materiał prasowe

SPOILERY! CZYTACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W sieci pojawiły się zdjęcia gadżetów promujących widowisko Godzilla vs Kong. Jeden z nich, czyli bluza posiada grafikę prezentującą wielkiego robota w kształcie jaszczurki znanej, jako Mechagodzilla. Po premierze zwiastuna zaczęto spekulować, że w filmie może pojawić się mechaniczny stwór, jednak dopiero teraz mamy potwierdzenie. Poniżej możecie rzucić okiem na wyglądać Mechagodzilli. Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami na ten temat.

Projekt Mechagodzilli, który widnieje na towarze, wygląda zupełnie inaczej niż to, do czego przyzwyczajeni są fani legendarnego kaiju.

Jeśli chodzi o mitologię tej "postaci", to została ona wprowadzona przez twórców w 1974 roku w filmie Godzilla kontra Mechagodzilla. Pierwotne pozaziemskie pochodzenie mechanicznej wersji Godzilli, zostało zmienione na wytwór człowieka i jego broń przeciwko Godzilli. Mechagodzilla jest zasilana szeroką gamą broni i od tego czasu stała się jednym z największych wrogów tytułowego stwora.

Na razie nie wiadomo jak mechaniczna jaszczurka zostanie wykorzystana przez Adama Wingarda, ale możemy bezpiecznie założyć, że będzie ona wytworem ludzkości, a nie obcym najeźdźcą. Premiera widowiska już 31 marca.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ar23s

Wielki spoiler ujawniony? Nieźle się uśmiałem. Przecież widać Mechagodzillę na pierwszym oficjalnym zwiastunie. Nie oglądają tego ślepi…

Redox

Niektórzy już nawet wypatrywali MechaGodzillę w zwiastunie, więc leak bardzo prawdopodobny ;)
https://screenrant.com/godzilla-vs-kong-trailer-mechagodzilla-blueprint-design-hint/

Proszę czekać…