Anya Taylor-Joy nie wyklucza kontynuacji serialu "Gambit królowej" 0

Anya Taylor-Joy wygrała w tym roku Złotego Globa, w kategorii najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie telewizyjnym za główną rolę w serialu Netflixa Gambit królowej. W wywiadzie udzielonym ET Online wyraziła chęć powrotu.

Pomimo tego, że serial trwał tylko przez jeden sezon, szybko stał się ulubieńcem krytyków i ulubieńcem publiczności. Po wygranej przez aktorkę Złotego Globa apel o drugi sezon serialu nabrał nowej siły w Internecie. Taylor-Joy wyraziła chęć powrotu, jednak takie perspektywy wydają się obecnie mało prawdopodobne.

Może. Nie chcę rozczarować nikogo, ale nigdy o tym nie myśleliśmy. To zawsze było przejście z drzewka na drzewo. Widzisz, jak rośnie i zostawiasz je w dobrym miejscu. Byliśmy więc naprawdę zaskoczeni, gdy ludzie mówili: "Gdzie jest sezon 2". Uwielbiam cały zespół, który to zrobił i chciałbym skorzystać z okazji, aby ponownie z nimi pracować.

zdradziła Taylor-Joy

Oparta na powieści Waltera Tevisa z 1983 r. pod tym samym tytułem, Gambit królowej opowiada historię Beth Harmon, graną przez Taylor-Joy. Osierocona w młodym wieku, Beth odnajduje w sobie talent do gry w szachy.

Jedną z moich ulubionych rzeczy w niej było to, że była wychowywana w ten interesujący sposób, nigdy tak naprawdę nie postrzegała swojej płci jako czegoś, co powiedziałoby jej, czego może lub nie może chcieć. I naprawdę podobało mi się to granie, szczególnie w kontekście lat 60. Więc myślę, że bardziej niż odgrywanie silnej kobiety, czuję się zaszczycona, mogąc zagrać tak interesującą, złożoną osobę. Jestem z tego bardzo dumna. Jestem po prostu bardzo wdzięczna, że ​​ludzie związali się z tą historią , ponieważ ona tak wiele dla mnie znaczy. Za każdym razem, gdy robisz projekt, masz wrażenie, że wyrzucasz swoje dziecko przez okno, a kiedy ludzie je łapią, to po prostu najlepsze uczucie na świecie.

zakończyła aktorka

Mimo że serial zakończył się dość wyraźnym akcentem, a Beth została nowym arcymistrzem szachowym, byłoby interesujące zobaczyć kolejny sezonie, jak młoda bohaterka dostosowuje się do zmian w swoim życiu.

Źrodło: etonline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…