Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Netflix prezentuje zapowiedź filmu o prankach od producenta serii ''Jackass'' 0

Netflix zaprezentował zwiastun swojej nowej, pokręconej komedii od producentów serii Jackass i filmu Jackass: Bezwstydny dziadek. Produkcja nosi tytuł Pranksterzy w trasie.

fot. netflix

Jeśli byliście fanami wspomnianych produkcji z serii Jackass to ta komedia z pewnością przypadnie Wam do gustu. Prawdziwe pranki. Prawdziwi ludzie. Prawdziwy film. Netflix przedstawia zwariowaną komedię, w której dwóch kumpli wyrusza na pełną przezabawnych i kreatywnych pranków wycieczkę po kraju, wciągając niczego nieświadomą publiczność w prawdziwy chaos.

Oczywiście zapewne powyższy opis nieco mija się z prawdą, bo chyba nikt z Was nie wierzy, iż produkcja nakręcona została z ukrytej kamery, a bohaterzy to niczego niespodziewający się przypadkowi ludzie…

Za reżyserię filmu Pranksterzy w trasie odpowiada Kitao Sakurai. W obsadzie znajdują się Eric André, LilRel Howery, Tiffany Haddish i Michaela Conlin.

Premiera komedii już 26 marca 2021 roku. Co sądzicie o powyższej zapowiedzi? Czy według Was produkcja ta ma szanse osiągnąć podobny sukces jak seria Jackass?

Źrodło: youtube.com/netflixpolska

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…