Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jodie Comer wcieli się w francuską cesarzową w filmie Ridleya Scotta ''Kitbag'' 0

Wiadomo już kto wystąpi u boku Joaquina Phoenixa w filmie Kitbag. W postać francuskiej cesarzowej Józefiny, pierwszej żony Napoleona I, wcieli się Jodie Comer.

fot. materiały prasowe

Comer w ostatnim czasie podziwiać mogliśmy w świetnym serialu Obsesja Eve, gdzie wciela się w postać Villanelle. Wystąpiła także w komedii Free Guy oraz w ostatnim filmie z serii Gwiezdnych wojenSkywalker. Odrodzenie. Występ w Kitbag nie jest jej pierwszą współpracą z reżyserem Ridleyem Scottem. W tym roku na swoją premierę czeka dramat The Last Duel, w którym to Comer gra jedną z głównych ról.

We francuskiego przywódcę Napoleona Bonaparte wcieli się laureat Oscara za rolę w filmie Joker Joaquin Phoenix. Scenariusz do Kitbag napisał David Scarpa. Produkcja powstaje dla 20th Century Studios. Zdjęcia do filmu rozpocząć mają się na początku przyszłego roku w Wielkiej Brytanii.

Kitbag ma być spojrzeniem na pochodzenie Napoleona oraz jego bezlitosną wspinaczkę do otrzymania tytułu cesarza Francji. Ma to zostać ukazane poprzez pryzmat jego uzależniającej i często niestabilnej relacji z żoną oraz prawdziwą miłością, Józefiną. Oczywiście na ekranie nie zabraknie próby uchwycenia jego słynnych bitew, strategicznego umysłu oraz wojennego wizjonerstwa.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…