Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Colin Farrell jako kosmonauta w zwiastunie thrillera science-fiction "Voyagers" 0

W sieci debiutował zwiastun intrygująco zapowiadającego się widowiska science-fiction, które nosi tytuł Voyagers. Oprócz ciekawej zapowiedzi, produkcja oferuje świetną obsadę aktorską z Colinem Farrellem na czele. Oglądamy!

fot. materiał prasowe

Voyagers to historia świeżo upieczonych kosmonautów, którzy otrzymują niezwykle ważne i odpowiedzialne zadanie. Otóż będą musieli skolonizować odległą planetę. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Z czasem wśród młodych kosmonautów zaczynają pojawiać się pierwotne instynkty, które skutkują wybuchem na statku nieokiełznanego i niebezpiecznego chaosu. Pożądanie, głód władzy i strach zaczynają brać górę nad podróżnikami. Czy to izolacja, czy może coś innego powoduje taki stan rzecz?

Scenarzystą oraz reżyserem filmu jest Neil Burger, który ma na swoim koncie takie produkcje, jak Iluzjonista oraz Jestem Bogiem. Obsada aktorska prezentuje się co najmniej bardzo dobrze. Na ekranie pojawią się Tye Sheridan, Colin Farrell, Fionn Whitehead oraz Lily-Rose Depp, córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis.

Dystrybucją filmu zajmuje się Lionsgate. Premiera Voyagers będzie miała miejsce 9 kwietnia 2021 roku. Na razie nie ma informacji odnośnie premiery widowiska w Polsce.

Oprócz zapowiedzi pojawił się też plakat promujący film:

Źrodło: Lionsgate

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Khaosth

Trochę jak "High Rise" w kosmosie i na dragach. Spodziewałem się czegoś zupełnie innego, stylistycznie bliższego "Ad Astrze" a nie "Nerve".

Proszę czekać…