Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Piotruś Królik 2'' zalicza kolejną zmianę daty premiery 0

Oczekiwana druga część filmu Piotruś Królik po raz kolejny zmienia datę swojej premiery. Tym razem jednak są powody do radości, bowiem według nowego harmonogramu Piotruś Królik 2: Na gigancie pojawi się w kinach miesiąc wcześniej.

fot. materiały prasowe

Produkcja ta jest jedną z wielu, które z powodu panującej pandemii koronawirusa musiały znaczącą poprzekładać swoje premiery. Pierwotnie film zadebiutować miał już rok temu. Potem datę jego premiery przełożono na sierpień 2020 roku, a następnie na 11 czerwca 2021 roku. Teraz nową datą jest 14 maj 2021 roku. Miejmy nadzieję, że to przyśpieszenie wyjdzie Sony na dobre i produkcja trafi wreszcie do kin.

Tytułowy Królik to postać wyjątkowa. Na jego zuchwałych przygodach wychowało się już niejedno pokolenie dzieci. W komedii od Sony byliśmy świadkami wojny Piotrusia Królika z panem McGregorem. Ta przechodzi na zupełnie nowy poziom. Walka toczy się oczywiście o kontrolę nad ogrodem mężczyzny oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki.

W sequelu Bea Thomas i króliki stworzyli prowizoryczną rodzinę. I choć Piotruś Królik bardzo się starał, nie udało mu się pozbyć złej reputacji złośliwca. Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być.

W obsadzie sequela powrócą James Corden, Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Domhnall Gleeson i Rose Byrne. Z nowych postaci ujrzymy aktora Davida Oyelowo. Za scenariusz i reżyserię ponownie odpowiada Will Gluck.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…