Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Adeline Rudolph, aktorka znana z serialu o Sabrinie, może zostać gwiazdą produkcji Marvela 0

W ubiegłym roku Sony Pictures zapowiedziało nową produkcje na podstawie komiksu Marvela – "Silk". W mediach pojawiło się nazwisko aktorki, która miałaby zagrać główną rolę.

fot. materiał prasowe

Podobno produkcja, której showrunnerem i producentem wykonawczym jest Sang Kyu Kim (pracował przy scenariuszach takich serii jak The Walking Dead oraz Altered Carbon), jest na najlepszej drodze, aby trafić w ręce Prime Video. W między czasie pojawiła się informacja odnośnie obsadzenia głównej roli w serialu "Silk".

Adeline Rudolph, aktorka znana z produkcji platformy Netflix – Chilling Adventures of Sabrina, jest ponoć faworytką. Na razie nie podano informacji czy jej agent rozpoczął oficjalne rozmowy z producentami na temat angażu.

Według opisu postaci, Cindy Moon znana również, jako Silk, jest "dzieckiem z Queens, które musi poradzić sobie z samotnością. Chociaż jest całkowicie początkującą w egzekwowaniu prawa i walce z przestępczością, podobno uwielbia uczucie bicia kryminalistów, dzięki czemu wyładowuje swoje frustracje. Ma uwielbiać popkulturę lat 80. i 90."

W komiksach Moon była szkolną koleżanką Petera Parkera, która została po raz pierwszy przedstawioną na łamach "The Amazing Spider-Man #1" w 2014 roku. Po ugryzieniu przez radioaktywnego pająka, zyskała podobne zdolności oparte na pajęczakach i przyjęła kostium superbohaterki znanej, jako Silk. Warto odnotować, że w kinowym widowisku Spider-Man: Homecoming pojawiła się postać o imieniu Cindy, którą sportretowała Tiffany Espensen.

Źrodło: The Illuminerdi

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…