"Król dopalaczy" szuka finansów, każdy może zostać współproducentem 0

Twórcy film Król Dopalaczy skompletowali już niemal wszystko, jednak do startu zdjęć brakuje im jednak dopięcia budżetu. W tym celu rozpoczęta została kampania crowdinvestingowa, której celem jest pozyskanie części kapitału (2,95 mln zł.) na realizację projektu oraz zbudowanie społeczności zaangażowanych w projekt inwestorów.

Każdy może zostać współproducentem kryminalnego thrillera psychologicznego z udziałem gwiazdorskiej obsady! W roli głównej wystąpi Tomasz Włosok, a w towarzyszą mu m.in. Weronika Rosati, Adam Wietrzyński i Łukasz Simlat.

Fabuła

Król dopalaczy to historia jak z gangsterskiego podziemia, która dzieje się w granicach prawa. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film przedstawia losy spektakularnej kariery założyciela imperium "legalnych narkotyków" oraz jego widowiskowego upadku. W porywający sposób opowiada o sprawach uniwersalnych – dążeniu do sukcesu, mierzeniu się z przeciwnościami, wielkiej miłości i poszukiwaniu szczęścia.

Film w atrakcyjnej i rozrywkowej formie porusza ważny problem społeczny. Jest to brawurowa, momentami zabawna, trzymająca w napięciu historia w hollywoodzkim stylu. W głębszej warstwie opowiada o tym, jak system wartości adaptuje się do zmieniających się okoliczności, o mechanizmach władzy i cenie, jaką płacimy za realizację marzeń.

Premiera

Planowana dystrybucja obejmie emisję w kinach, na platformach VOD, w telewizji i na DVD, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Za reżyserię odpowiada Pat Howl, muzykę tworzy utalentowana i obsypana nagrodami kompozytorka, pianistka i wokalistka, Hania Rani. Zdjęcia do filmu mają wystartować w III kwartale br., a premiera planowana jest na jesień 2022 roku.

Więcej informacji TUTAJ

Źrodło: crowdway

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…