Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zdjęcia do specjalnego odcinka ''Przyjaciół'' już za miesiąc 0

O specjalnym odcinku serialu Przyjaciele słychać już od ponad roku. Na platformę HBO Max trafić miał on w maju ubiegłego roku, jednak z powodu panującej pandemii, ekipie do tej pory nie udało wejść się na plan. Teraz jest na to szansa. Według Davida Schwimmera, który w serialu wciela się w postać Rossa Gellera, zdjęcia do specjalnego epizodu rozpoczną się już za trochę ponad miesiąc.

fot. materiały prasowe

Oto co powiedział Schwimmer podczas swojego niedawnego wywiadu udzielonego dla radia Sirius XM:

Właściwie za nieco ponad miesiąc wybieram się do Los Angeles. W końcu znaleźliśmy sposób na bezpieczne sfilmowanie. Część nakręcona zostanie na zewnątrz z uwagi na protokoły bezpieczeństwa.

Schwimmer obalił także plotki jakoby gospodarzem show zostać miała Ellen DeGeneres. Tego kto nim zostanie nie ujawnił.

W odcinku specjalnym wystąpią Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer, Matthew Perry oraz Matt LeBlanc. W serialu wcielają się oni odpowiednio w role Rachel, Phoebe, Miniki, Rossa, Chandlera i Joey’a. Za reżyserię tego epizodu odpowie Ben Winston. Show zadebiutuje na HBO Max.

Przyjaciele to niemal już kultowy amerykański sitcom, emitowany w latach 1994-2004, który doczekał się aż 10 sezonów. Chyba nie ma nikogo kto nie zna przygód grupy przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku wspólnie przeżywających swoje radości i kłopoty.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Chemas

Bardzo, bardzo ciekawa informacja. Szczerze mówiąc słyszałem tylko jakieś pogłoski, że są takie przymiarki, jakoś jednak się tym nie zainteresowałem. Okazuje się, że jest konkretny plan. Jak to wyjdzie po latach?

Proszę czekać…