Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Minionki: Wejście Gru'' i 9 część ''Szybkich i wściekłych'' otrzymują nowe daty premier 0

Universal Pictures po raz kolejny zmienia daty premier swoich filmów. Jeszcze dłużej poczekamy na dziewiąta część dochodowej serii akcji Szybcy i wściekli i na kolejną animację z Minionkami.

Szybcy i wściekli 9 zaliczyli już naprawdę mocne opóźnienie. Pierwotnie film na kinowe ekrany trafić miał w maju ubiegłego roku. Wtedy jednak wszystkie kina pozostały zamknięte z powodu koronawirusa. Nową datą został kwiecień 2021 roku, potem maj. Teraz nawet i data 28 maja nie została utrzymana. Universal przeniósł film na 25 czerwca 2021 roku.

Ta zmiana nie jest jednak, aż tak znacząca jak przy animacji Minionki: Wejście Gru. Nieopowiedzianą do tej pory historię pewnego dwudziestolatka marzącego tylko o jednym – staniu się największym złoczyńcą świata, poznamy dopiero za ponad rok. Film zamiast 1 lipca 2021 roku, trafi do kin dopiero 2 lipca 2022 roku.

Nie ma się co dziwić, iż studia przekładają premiery swoich największych widowisk, bowiem wysokobudżetowe produkcje zarobić na siebie mają szanse właśnie głównie w kinach. Dopóki nie zostaną otwarte najbardziej strategiczne i dochodowe kina to ich premiery będą dalej przekładane. Miejmy jednak nadzieję, iż te podane obecnie przez studio Universal nie ulegną już zmianie, bowiem i tak na obie produkcje przyjdzie czekać nam wystarczająco długo.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…