Znana jest już obsada Astro Boya 0

Wiadomo, kto podłoży głosy w bajce w reżyserii Davida Bowersa twórcy Wpuszczonego w Kanał

W Astro Boy usłyszymy głosy Nicolasa Cage'a, Donalda Sutherlanda, Nathana Lane, Bill'ego Nighy, Eugene’a Levy i Freddie'go Highmore w roli tytułowej. David Bowers (Wpuszczony w kanał) reżyseruje Astro Boya na podstawie scenariusza autorstwa Timothy'ego Harrisa. Maryann Garger będzie producentem.

ASTRO BOY zostałstworzony przez Boga mangii, Japończyka Osamu Tezuka, na początku lat ’50. Ten bohater-ikona zyskał szeroką popularność na całym świecie jako bohater trzech bardzo lubianych telewizyjnych seriali emitowanych przez ostatnie cztery dekady. Poza tym jest jedną z najlepszych licencjonowanych własności przeznaczonych na handel.

Umiejscowione w futurystycznym Metro City, Astro Boy to opowieść o młodym robocie z niewiarygodnymi mocami. Został stworzony przez genialnego naukowca, by zastąpić mu utraconego syna. Nie mogąc sprostać oczekiwaniom opłakującego ojca, nasz bohater wyrusza w podróż w poszukiwaniu akceptacji, doświadczając zdrady i odnajdując podziemny świat robotów gladiatorów, zanim wróci, by uratować Metro City i pogodzić się z człowiekiem, który go odrzucił.

AstroboyAstroboy

Premiera w 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…