Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwsza zapowiedź ''Sexify'' - kolejnego polskiego serialu Netflixa 0

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź serialu Sexify. To kolejny oryginalny polski serial tej platformy streamingowej. Produkcja skupia się na seksualnym życiu współczesnych młodych kobiet.

fot. netflix

Natalia to ambitna studentka informatyki, która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną i koleżanką z akademika – Moniką. Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych.

Sexify to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

W rolach głównych występują Aleksandra Skraba jako Natalia, Maria Sobocińska jako Paulina i Sandra Drzymalska jako Monika. Za reżyserię i scenariusz Sexify odpowiadają Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski.

Premiera serialu już 28 kwietnia 2021 roku. Produkcja składa się z ośmiu około czterdziestominutowych epizodów.

Zobaczcie także jak prezentuje się plakat.

Źrodło: Youtube, Facebook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…