Guy Ritchie i bezwzględny Jason Statham w pierwszej zapowiedzi ''Wrath of Man'' 2

Ujawniono pierwszy zwiastun nowego filmu akcji Jasona Stathama i reżysera Guy'a Ritchie zatytułowanego Wrath of Man. Inspirując się francuskim thrillerem akcji Konwojent z 2004 roku, historia opowiada o tajemniczym strażniku ciężarówki z gotówką.

fragment plakatu ''Wrath of Man''

Bohaterem jest tajemniczy i szalony nowy ochroniarz opancerzonej ciężarówki, znany jako H (Jason Statham). Mężczyzna nagle zaskakuje swoich współpracowników podczas napadu, w którym nieoczekiwanie ujawnia precyzyjne umiejętności zabijania. Załoga zastanawia się, kim on jest i skąd się wziął. Wkrótce ostateczny motyw H staje się jasny, gdy podejmuje dramatyczne i nieodwołalne kroki, aby wyrównać dawne rachunki.

Obok Jasona Stathama w filmie pojawią się Scott Eastwood, Holt McCallany, Josh Hartnett, Jeffrey Donovan, Laz Alonso, Raúl Castillo, Post Malone, Chris Reilly i Niamh Algar. Producentami wykonawczymi filmu Wrath of Man są Louise Killin, Joshua Throne, Steven Chasman i Andrew Golov.

Film będzie czwartym wspólnym projektem Guy’a Ritchie i Stathama, po takich hitach jak Porachunki, Przekręt i Revolver – to para która bez wątpienia kolejny raz przedstawi nam kino wysokich lotów.

Premiera filmu w kinach zaplanowana jest na 7 maja 2021 roku.

Źrodło: firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Chemas

Tak jak napisałeś, czwarty wspólny projekt, ta trójka filmów, a więc Porachunki, Przekręt i Revolver to absolutny kanon. Sam już nawet nie wiem ile razy je widziałem. Mam nadzieję, że nie koniecznie do trzech razy sztuka :)

Proszę czekać…