Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fani uniwersum "Star Trek" będą zachwyceni - nowe materiały promujące "Picarda", "Discovery" oraz "Lower Decks" 0

First Contact Day za nami, a więc pora na małe podsumowanie. W trakcie wielkiego wydarzenia stworzonego specjalnie dla fanów uniwersum "Star Trek", zaprezentowano nowe materiały popularnych seriali telewizyjnych, które już niebawem zadebiutują z kolejnymi sezonami.

Patrick Stewart, czyli odtwórca głównej i zarazem tytułowej roli w serialu Star Trek: Picard, zapowiedział start zdjęć do kolejnego sezonu. Co ciekawe w nowych odcinkach zobaczymy Johna de Lancie, który przed laty wcielał się w postać Q. Drugi sezon Star Trek: Picard zadebiutuje w 2022 roku. Poniżej możecie zobaczyć krótką zajawkę:

Na szczęście fani uniwersum nie będą musieli czekać aż tak długo na nową produkcję osadzoną w świecie Star Treka. Jeszcze w 2021 roku czekają nas premiery dwóch seriali.

Pierwszym z nich będzie Star Trek: Discovery, który doczeka się czwartego sezonu. Oczywiście w trakcie konwentu pokazano zapowiedź, którą Wy możecie zobaczyć poniżej:

Na koniec coś dla fanów animacji oraz poczucia humoru. Pod koniec wakacji, a dokładniej pisząc 12 sierpnia czeka nas premiera nowych odcinków serialu animowanego Star Trek: Lower Decks. Podobnie, jak w przypadku dwóch poprzednich tytułów, także i ten otrzymał zapowiedź:

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…