Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Edgar Ramirez dołącza do obsady ''Borderlands''. Poznajcie także opis fabuły! 0

Obsada gry wideo Borderlands staje się coraz bardziej imponująca. Swój angaż otrzymał właśnie aktor Edgar Ramirez. Wcieli się on w postać Atlasa.

fot. materiały prasowe

Ramirez to aktor, którego kojarzyć możecie z filmu Ultimatum Bourne'a, dramatu 8 części prawdy czy horroru Zbaw nas ode złego. W tym roku wystąpił w komedii Netflixa Dzień na tak, a na premierę z nim oczekuje film przygodowy Wyprawa do dżungli.

W Borderlands Ramirez wcieli się w postać Atlasa. To bezwzględny biznesmen i producent broni oraz najpotężniejsza osoba w uniwersum. W grach nie występował, Atlas była to korporacja produkująca broń.

Oprócz tej informacji w sieci pojawiło się także oficjalne streszczenie fabuły nadchodzącego filmu. Oto ono:

Lilith, banitka z tajemniczą przeszłością powraca na swoją rodzinną planetę Pandorę, aby odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego człowieka wszechświata – Atlasa. Zawiera ona sojusz z nieoczekiwanymi pomocnikami – Rolandem, byłym elitarnym najemnikiem, który teraz w desperacki sposób szuka odkupienia, Tiny Tiną – dziką nastolatką, Kriegiem – umięśnionym obrońcą Tiny, Tannis – naukowcem, która nie działa w zgodzie z rozsądkiem oraz Claptropem – upartym i przemądrzałym robotem. Ta bardzo dziwna drużyna będzie zmuszona walczyć z potworami i bandytami, aby znaleźć i ochronić dziewczynę, która może mieć klucz do niewyobrażalnej mocy. Los wszechświata jest w ich rękach, ale walczyć będą także o coś innego – o siebie nawzajem…

W obsadzie Borderlands oprócz Ramireza są także Florian Munteanu jako Krieg, Ariana Greenblatt jako Tiny Tina, Jamie Lee Curtis jako Tannis, Cate Blanchett jako Lilith, Kevin Hart jako Roland, Jack Black jako Claptrap i Haley Bennett. Za reżyserię filmu odpowiada Eli Roth, który pracować będzie na podstawie scenariusza autorstwa Craiga Mazina.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…