Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Godzilla vs. Kong" wielkim hitem HBO Max - pobite zostały "Wonder Woman 1984" oraz "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" 0

Wygląda na to, że Godzilla vs. Kong będzie największym hitem platformy streamingowej HBO Max. Superprodukcja, w której dochodzi do starcia pomiędzy tymi dwoma kultowymi stworami, zanotowała lepsze wyniki oglądalności od komiksowych widowisk DC Films.

Portal Deadline udostępnił niektóre dane od firmy Samba TV, która zajmuje się platformami streamingowymi. Wynika z nich, że w ciągu pierwszych pięciu dniu 3,6 mln gospodarstw domowych odpaliło film Godzilla vs. Kong. Jest to doskonały wynik, jeśli weźmiemy pod uwagę te, które osiągały inne hity platformy HBO Max. Warto odnotować, że liczba może być jeszcze wyższa, ponieważ Samba TV sonduje tylko i wyłącznie aplikacje dostępne na telewizorach, tak więc pod uwagę nie są brane urządzenia typu laptop, smartfon czy tablet.

Mimo wszystko wynik filmu Godzilla vs. Kong przewyższa znacząco te, które osiągnęły widowiska DC Films. Dla porównania Wonder Woman 1984 – 2,2 miliona gospodarstw domowych, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – 1,8 miliona gospodarstw domowych.

Informacja została potwierdzona przez dyrektora generalnego WarnerMedia, Andy’ego Forssella, który oświadczył, że "Godzilla vs. Kong" miał większą widownię niż jakikolwiek inny film lub program w HBO Max od czasu premiery.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Super, to pokazuje jak ludzie woleli oglądać jak się potwory napierdzielają niż dramat rodzinny jak to było w przypadku G:KOM, szału dostawałem kiedy akcja się rozkręcała a tutaj nagle mi ujęcie zmieniają na ludzi ;/

Proszę czekać…