Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michael B. Jordan jako John Kelly w finałowym zwiastunie "Without Remorse" - adaptacji powieści Toma Clancy'ego 0

Już niebawem na Amazon Prime Video zadebiutuje nowy oryginalny film platformy streamingowej – Without Remorse. Będzie to adaptacji powieści Toma Clancy’ego, którego głównym bohaterem jest John Kelly. Dzisiaj zaprezentowano finałową zapowiedź widowiska akcji.

Członek elitarnej grupy Navy SEAL odkrywa międzynarodowy spisek, szukając sprawiedliwości za zabójstwo swojej ciężarnej żony. Będzie to wybuchowa historia o pochodzeniu Johna Clarka – jednego z najpopularniejszych postaci w uniwersum Jacka Ryana autorstwa Toma Clancy’ego.

Kiedy oddział rosyjskich żołnierzy zabija jego rodzinę w odwecie za wzięcie udziału w tajnej operacji, starszy dowódca John Kelly (Michael B. Jordan) rozpoczyna pościg za zabójcami. Łącząc siły z koleżanką z SEAL (Jodie Turner-Smith) i podejrzanym agentem CIA (Jamie Bell), Kelly nieświadomie ujawnia tajny spisek, który grozi pochłonięciem Stanów Zjednoczonych i Rosji w wojnie totalnej. Rozdarty między honorem a lojalnością wobec swojego kraju, Kelly musi walczyć z wrogami bez wyrzutów sumienia, jeśli ma nadzieję uniknąć katastrofy i ujawnić potężnych ludzi stojących za spiskiem.

Reżyserem filmu jest Stefano Sollima, a scenariusz napisali Will Staples i Taylor Sheridan. Premiera 30 kwietnia 2021 roku.

Źrodło: Amazon Prime Video

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…