Powstanie "American Pie 5" - scenariusz jest już gotowy 0

Gwiazda American Pie, Tara Reid, potwierdziła, że ​​scenariusz piątej części jest już gotowy i jest jednym z najlepszych w serii.

Przypomnijmy, że oryginał zadebiutował w 1999 roku, w kolejnych latach powstało wiele spin-offów, jednak minęło już prawie dziesięć lat, odkąd publiczność po raz ostatni spotkała się z serią American Pie. Tara Reid twierdzi, że fani nie muszą czekać zbyt długo na kolejny epizod.

To może się zdarzyć … okej, nie mogę powiedzieć kiedy, bo tak naprawdę nie wiem tego, ponieważ musimy zebrać wszystkich aktorów i jednocześnie ustawić razem nasze harmonogramy. Jest już gotowy skryp. Ujmę to w ten sposób. Wszyscy z obsady pozostajemy w kontakcie na różne sposoby. Kiedy dorastasz z kimś i doświadczasz pierwszego zerwania, nigdy tego nie zapomnisz.

wyjawiła Tara Reid

Tara Reid, która grała postać Vicky w całej serii, brzmi przekonywującą i America Pie 5 wydaje się bliski realizacji, a przyczyną wstrzymania jest logistyka. Świadomość, że wszyscy pozostali w kontakcie przez tak długi czas, z pewnością może być tylko dobrą wiadomością dla szans kontynuacji American Pie. Aktorka, która ostatnio zasłynęła rolą w Rekinado powiedziała, że ​​scenariusz do American Pie 5 jest jednym z najlepszych w całej serii.

American Pie odniósł ogromny sukces kasowy, tworząc trzy bezpośrednie sequele American Pie 2, American Pie: Wesele i American Pie: Zjazd absolwentów, a także pięć spin-offów, które trafiły bezpośrednio na DVD.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…