Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Niewinny'' - zwiastun serialu opartego na powieści Harlana Cobena 0

Netflix opublikował zapowiedź serialu Niewinny. Produkcja ta jest efektem owocnej współpracy pomiędzy platformą a amerykańskim pisarzem kryminałów Harlanem Cobenem.

fot. netflix

Nikt nie ucieknie przed przeszłością. Wkrótce przekonają się o tym Mateo, Olivia, Lorena i Aguilar, gdy będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami decyzji, które zrujnowały im życie.

Przypadkowe morderstwo popełnione przez Mateo dziewięć lat temu, kiedy chciał pomóc, sprowadza mężczyznę na mroczną ścieżkę pełną intryg i śmierci. Po wyjściu z więzienia i uporaniu się z samym sobą, znajduje wreszcie miłość i wolność. Jeden telefon zmienia jednak wszystko. Do jego drzwi puka policja, a on sam zamieszany zostaje w kolejne morderstwo i śmiertelnie niebezpieczną intrygę, z której nic nie rozumie.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Niewinny to serial produkcji hiszpańskiej. W jego obsadzie znajdują się Mario Casas, Aura Garrido, Alexandra Jiménez i Jose Coronado.

Premiera serialu Niewinny już 30 kwietnia 2021 roku.

Niewinny to nie pierwsza wywodząca się od Netflixa serialowa adaptacja powieści Cobena. Wcześniej w serwisie pojawił się takie produkcje jak The Stranger czy W głębi lasu.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…