Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jennifer Jason Leigh jako łowczyni nazistów w 2. sezonie ''Hunters'' 0

Do obsady drugiego sezonu serialu Amazona Hunters dołączyła nominowana do Oscara za rolę w filmie Nienawistna ósemka aktorka Jennifer Jason Leigh. Wcieli się ona w jedną z głównych ról.

fot. materiały prasowe

Leigh sportretuje kobietę imieniem Chava. To czołowa łowczyni nazistów. Pojawiła się już w pierwszym sezonie, ale tylko gościnnie, teraz twórcy postanowili rozwinąć tą postać i ma ona odegrać znacznie większą rolę. W pierwszej serii w Chavę wcieliła się Cassidy Layton.

W drugim sezonie Hunters do swoich ról z pewnością powrócą Logan Lerman i Jerrika Hinton. Po dość zaskakującym finale pierwszej serii nie wiadomo czy do swojej roli powróci Al Pacino.

Fabuła serialu, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, skupia się na grupie ludzi nazywających siebie Łowcami, którzy w latach 70. XX wieku w USA obrali sobie za cel likwidację pozostających jeszcze przy życiu nazistów, chcących powołać IV rzeszę na terenie Ameryki. Grupa wyrusza na krwawą wyprawę, podczas której chce wytropić i postawić nazistów przed sądem oraz udaremnić ich nowe ludobójcze plany.

Za serial odpowiadają David Weil i Jordan Peele. Data premiery 2. sezonu nie jest jeszcze znana.

Jennifer Jason Leigh w ostatnim czasie podziwiać mogliśmy w serialu Atypowy. Wystąpiła także w thrillerze science fiction Anihilacja oraz horrorze Possessor.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…