Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Chucky'' zza kulis - zobaczcie teaser 0

Jesteście ciekawi jak demoniczna laleczka Chucky prezentuje się za kulisami? Okazuje się, że twórcy, aby ożywić kultowego złoczyńcę postanowili wykorzystać robotykę.

fot. materiały prasowe

Poniżej możecie zobaczyć jak przed nałożeniem wszelkich efektów specjalnych prezentuje się Chucky. Na filmiku słyszymy także przerażający śmiech i głos Brada Dourifa zapowiadający powrót laleczki Chucky.

Za serial odpowiada Don Mancini. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się wraz z początkiem kwietnia. Zakończyć mają się w sierpniu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to już jesienią zapoznamy się z nowymi przygodami morderczej laleczki.

Produkcja nie będzie rebootem, ale kontynuacją poprzednich siedmiu filmów należących do oryginalnego cyklu. Ma ukazać nam świeże spojrzenie na serię, a format serialu pozwoli odkryć głębie Chucky’ego.

Stara laleczka Chucky pojawia się na podmiejskiej wyprzedaży. W tym samym czasie miasto pogrąża się w chaosie w związku z serią przerażających morderstw. Na ekranie nie zabraknie również wrogów i sojuszników Chucky’ego znanych z przeszłości. Poznamy także prawdę o pochodzeniu demonicznej lalki.

Chucky jest koprodukcją stacji Syfy i USA Network. W jego obsadzie znajdują się Devon SawaZackary ArthurTeo Briones, Bjorgvin Arnarson, Alyvia Alyn Lind, Brad Dourif, Jennifer Tilly oraz Fiona Dourif.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…