Pierwszy zwiastun i plakat nowej serii o superbohaterach "Dziedzictwo Jowisza" 0

Po opublikowaniu materiału z datą premiery i kilku fotosów promocyjnych, Netflix ujawnił pierwszy zwiastun nadchodzącej adaptacji komiksów Marka Millara i Franka Quitely’ego Dziedzictwo Jowisza. Dodatkowo mamy dla Was plakat.

Po niemal stu latach dbania o bezpieczeństwo ludzkości pierwsze pokolenie superbohaterów postanawia przekazać pałeczkę swoim dzieciom. Obdarzona supermocami młodzież musi jednak najpierw zapracować na zaufanie opinii publicznej, co nie jest łatwe w cieniu legendy uwielbianych przez cały świat rodziców i przy ich wysokich standardach.

Na poniższym plakacie, możemy zobaczyć głównych bohaterów serialu: Josh Duhamel jako Sheldon Sampson/The Utopian, Leslie Bibb jako jego żona Grace/Lady Liberty, Elena Kampouris jako ich córka Chloe i Andrew Horton jako ich syn Brandon.

Dziedzictwo Jowisza

Showrunnerem i producentem wykonawczym serialu jest Sang Kyu Kim. W ekipie producentów wykonawczych znaleźli się również: Mark Millar, James Middleton, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott i Frank Quitely. W rolach głównych: Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter.

Adaptacja Image Comics będzie miała premierę w serwisie Netflix 7 maja.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…