Bruce Campbell zdradza dlaczego Ash wygląda tak efektownie na plakacie "Armii ciemności" 0

Bruce Campbell, który wciela się w postać Asha w kultowej Armii ciemności, na plakatach promujących widowisko ma bardzo efektownie wyglądające ujęcia. Aktor odniósł się do tego, zdradzając bardzo zabawny powód.

Po przełomowym sukcesie dwóch pierwszych filmów Sama Raimiego z cyklu Martwe zło, reżyser połączył siły ze swoim wieloletnim partnerem twórczym Brucem Campbellem, aby nakręcić trzecią część serii, czyli Armię ciemności. Campbella wcielił się w głównego bohatera Asha Williamsa, który toczył wojnę z nieumarłymi w średniowieczu. Plakat filmu przedstawiał nienaturalnie upiętego i poszarpanego Asha, unoszącego ręce w triumfie. Niedawno Campbell napisał na Twitterze o plakacie, przyznając, że te mięśnie były pomysłem producenta filmu.

Tak, producent Dino De Laurentiis maczał przy tym palce. To zagraniczny plakat. Wiedział, że Schwarzenegger sprzedawał się za granicą, więc sprawił, że wyglądałem jak Arnold. To bardzo głupie.

W momencie premiery Army of Darkness, Arnold Schwarzenegger już ugruntował swoją pozycję największej gwiazdy akcji na świecie, a jego wypukłe bicepsy stały się legendą, zdobiąc w równym stopniu plakaty na ścianach siłowni i hale filmowe na całym świecie. Jest więc zrozumiałe, że producenci filmu chcieliby, aby ich bohater wyglądał bardziej jak Schwarzenegger, aby przyciągnąć zagraniczne rynki. Chociaż jak dobrze wiemy postacie w które wcielał się Arnold preferowały zupełnie inny tryb życia niż Ash Williams.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…